Jūsų paskyra

APIE INGRID

 

INGRID - tai aprangos salonas siūlantis išskirtinę prabangos prekių paletę: drabužiai ir aksesuarai tikroms mados gurmanėms, vertinančioms visame pasaulyje populiarius ir mados aukštuomenės pripažintus vardus. Mūsų salone rasite ne tik gardžiausių vienetinių mados kąsnelių, bet ir nuolat pulsuojančią, šviežiausių tendencijų kupiną atmosferą. Salone Jus pasitiks graži aplinka, naujausios kolekcijos, malonios konsultantės, čia Jūs galėsite atsikvėpti po sunkios dienos su taure šampano bei įsigyti naujausias kolekcijas.

Jei jau neradote patikusio drabužio mūsų salone, kviečiame užsukti į mūsų internetinę parduotuvę. Jums tereikia spustelt pelės klavišą ant E-PARDUOTUVĖ ir prieš Jus atsiras visos praėjusių metų kolekcijos už patrauklią kainą.

 

 

DOVANŲ KORTELĖS

Dovanų kortelės – tai puiki dovana Jūsų artimajam. Mūsų salone galite įsigyti 30, 50, 60 ir 100 eurų vertės dovanų korteles.
Svarbu: kortelės galioja 3 mėnesius po jų įsigyjimo datos ir yra išnaudojamos vienu apsipirkimu. Jei pirkinių suma viršija dovanų kortelės vertę, skirtumą dovanos gavėjas sumoka kasoje.