Your account

Naujienos

RED Valentino Fall 2016 Ready-to-Wear kolekcija

Iš visų Maria Grazia Chiuri ir Pierpaolo Piccioli kurtų RED Valentino kolekcijų, ši pati demokratiškiausia - pažadinant savo vaidmenį kategorijoje, kuri tampa vis svarbesnė, tai  žiniasklaida. Dalis naujosios kolekcijos rodos yra pritaikyta jaunoms merginoms, tarsi įjungiant filmą, kai ant drabužių yra matomi socialiniai žiniasklaidai draugiški devizai. Mūsų pašėlusiam „Instagram“ amžiuje, žinutės  tapo mados tendencija, bet tik nedaugelis mados ženklų tai perteikia taip subtiliai, kaip RED Valentino dizaineriai: rankomis siuvinėti žodžiai ir frazės ant militaristinių švarkų ir palaidinių. Kolekcijos tema – tai kelionės ir tyrinėjimas realiame ir virtualiame pasaulyje, Chiuri paaiškina, kad žodžiai – širdis, laimė, džiaugsmas – yra universalūs ir neprieštaraujantys. Nors jie, kaip ir undinės ir kriauklės aplikacijos ant džinsinio audinio, turi amžiaus limitą. Tačiau be šių aplikacijomis ir užrašais puoštų drabužių, kolekcijoje gausu ir įmantrių, siuvinėtų suknelių, militaristinio stiliaus palerinų ir paltų, midi ilgio sijonų  ir kitų nuostabių drabužių, dėl kurių kolekcijos nekantriai laukė ir mamos ir dukros.

 

McQ Alexander McQueen 2016 m. pavasario/vasaros kolekcija

Iki šiol kogero nieks nežino, kad Sarah Burton papildė savo rolę, kaip Alexander McQueen kūrybos direktorė ir taip pat yra atsakinga už McQ – ženklo šiuolaikinę liniją.

Susitelkiant į Niujorką 70- tųjų pabaigoje – 80-tųjų viduryje, Burton su komanda pasirodo su kolekcija, kuri yra paprasta, galbūt net atrodanti kiek prastai, bet tuo pačiu ir labai stipri, atgaivinusi grafikos elementus, tokius, kaip taškeliai, sidabru metalizuotą odą ir grandinių akcentus. Vėliau Burton siūlė dėvėti jas kaip petnešas, diržus, kaklo papuošalus ar viską iš karto tuo pačiu metu. Stipriausi kūriniai yra taškučiai ant plono šilko, ilgom rankovėmis, žemę siekiančios suknelės su grandine vietoje diržo. Taip pat rožių rašto nėriniai, kurie prisiliečia prie makabriško romantizmo, kurį Burton yra tinkamai įraizgiusi į McQueen ženklą.

SONIA by Sonia Rykiel 2016 m. pavasario/vasaros kolekcija

Moterys dėvinčios SONIA by Sonia Rykiel gali savo drabužinę atsinaujinti kiekvieną sezoną – čia dekoruoti piešiniais paltai, čia jau dryžuotas odos sijonas – tačiai kiekviena kolekcija nuosekliai laikosi tos pačios širdyje jaunos ir žaismingos moters įvaizdžio. Pavasario kolekcijoje atsiranda daug širdžių: širdžių rašto palaidinės ar suknelės su tokio pat rašto prisiųta skarele, dygliai ant aukštakulnių batų kulnų, vaivorykštės ir supaprastinti gėlių motyvai, bei ypač pilnos gyvybingumo ir dvasios lūpos, kurias galima užsekti užtrauktuku. Jei ši kolekcija skamba kaip pabrėžianti ankstesnių kolekcijų raštus, tačiau bendras įspūdis tikrai neatrodo nuobodus. Nors ši kolekcija sukurta laikantis jau patikrintų, tarsi Rykiel parašu tapusių raštų, tačiau pateikiama naujai. Pavyzdžiui džinso audinys, tai ne tik džinsai , tačiau ir suknelės su žirneliais detalė. Žėrinčios kojinės derinamos su aukštakulnėmis basutėmis. O tviskančio audinio suknelė, specialiai išlendanti iš dryžuoto megztinio, tai idealus naktinio pasimatymo drabužis, kuomet miela Sonia by Sonia pusė staiga virsta koketiška.

Gauta nauja RED Valentino 2016 m. pavasario/vasaros kolekcija

Maria Grazia Chiuri ir Pierpaolo Piccioli šį sezoną Sietlą iškeitė į Petit Trianon. Tai dizaineriams davė polinkį į taškuotą tiulio audinį ir pasiuvinėjimus. Marija Antuanetė suteikė kiek natūralesnį įkvėpimą, nei Kurtas ir Courtney. Kol žiemos kolekcijoje nuoroda į roko muziką pateikiama šiek tiek pažodžiui – kas duoda grubesnį Red Valentino įvaizdį, šioje kolekcijoje aštuoniolikto amžiaus muzikos stilius yra matomas kiek subtiliau. Nors A formos siluetas jau tapęs tarsi šio ženklo parašu, tačiau smėlio laikrodžio silueto korsetai šios kolekcijos naujovė – kuria siekiama antrajai linijai suteikti pavasarišką įvaizdį. Bet tikrosios šios kolekcijos „žvaigždės“ tai tik pečius dengiančios rankovės , aukštesnio liemens suknelės su subtiliais nėrinių sluoksniais, rankomis siuvinėtos laukų gėlės ar karoliukais dekoruoti maži paukščiukai.

Gauta nauja McQ by Alexander McQueen 2015 m. rudens/žiemos kolekcija

Gauta nauja RED Valentino 2015 m. rudens/žiemos kolekcija

Dizaineriai Maria Grazia Chiuri ir Pierpaolo Piccioli, cituodami savo mūza tapusią aktorę Giulietta Masina, įkvėpimo semiasi iš Italijos paveldo.Vienspalviai audiniai dekoruoti siuvinėtais cirko elementais siunčiančiais dizainerių žinutę - cirkas ateina į miestą.

 

Valentino nauja 2015 m. rudens/ žiemos kolekcija

Gauta nauja RED Valentino 2014 m. rudens/žiemos kolekcija

Nauja, 2014 m. rudens žiemos kolekcija įkvėpta pasakos "Snieguolė". Tačiau Snieguolė šioje kolekcijoje atgimsta šiuolaikiškai. Juodas odos švarkas, ilgas žakardo sijonas ir "oxford" tipo batai ar ryški striukė ir džinsinis kombinezonas - taip RED Valentino kolekcijoje kuriamas šiuolaikiškos ir inoringos Snieguolės įvaizdis.

red valentino 2014 ruduo / žiema

Pavasaris jau ir E - parduotuvėje

E-parduotuvė papildyta naujomis pavasario/vasaros kolekcijomis!

Gauta nauja kolekcija

 

Salone INGRID gauta nauja SONIA by Sonia Rykiel pavasario/vasaros 2014 metų kolekcija.

Maloniai kviečiame užsukti!

E-parduotuvėje IŠPARDAVIMAS iki -70%

    E-parduotuvėje prekių IŠPARDAVIMAS. Nuolaidos iki -70%.

Išpardavimas vyks iki 2014 m. sausio 31 dienos.